Vánoční turnaj v barevném volejbalu

se konal v pondělí 17. prosince ve sportovní hale. Děti byly rozděleny na dvě kategorie – mladší oranžovou a starší modrou. Zastoupeny byly třídy od národní školy až po sedmou třídu. Turnaje se zúčastnili všichni současní i bývalí členové kroužků volejbalu a každý, kdo projevil zájem. Rozhodčími byli žáci osmých tříd a vedli si výborně. Děti hrály ve dvojicích a trojicích, oranžoví ve dvou skupinách a modří v jedné. Bojovalo se o každý míč, vítězové získali medaile a sladké ceny. Cenu obdržel každý hráč. Kromě dobrot si děti vybíraly i barevná volejbalová trička nebo školní pomůcky. Turnaj finančně podpořil Magistrát města Hradce Králové, volejbalový oddíl TJ Slavia a Spolek rodičů ZŠ a MŠ.
Věříme, že tato podařená akce přiláká další malé sportovce. Stačí přijít na trénink, který probíhá každý čtvrtek od 14:00 hodin ve sportovní hale.

Výsledky – První tři družstva – oranžoví:
1 – Pavel Martinec a Adam Hazuka, 5. tř.
2 – David Kmoníček, Tomáš Czarnik, 4. tř., Matěj Kněžour, 3. tř.
3 – Eliška Perná a Kateřina Slánská, 5. tř.

Výsledky – první tři družstva – modří:
1 – David Podroužek, 7. tř., Adam Kněžour, 6. tř.
2 – Nela Hrudková, 7. tř., Daniela Hrudková a Anna Kuchařová 5. tř.
3 – Thuong, 6. tř. a Nicol Götzová, 7. tř.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny