Vítězky Krajského finále v přehazované

I tento školní rok se skupinka děvčat ze sedmého ročníku může pochlubit velice cenným vítězství. Po naprosto suverénním vítězství v okresním kole v přehazované postoupila do kola krajského. Turnaj se konal 25.4. na nově zrekonstruovaném venkovním hřišti při ZŠ. M. Horákové, kde děvčata po prvním prohraném zápasu se ZŠ Lázně Bělohrad neuvěřitelně zabojovala a až do konce turnaje si nenechala utéct ani jediný bod. Po celkovém součtu bodů vyhrála celý turnaj a pro školní rok 2012/2013 se stala královnami přehazované.

Družstvo ve složení: Bára Šepsová, Veronika Tačíková, Simona Dalecká, Veronika Kubiasová, Veronika Kutíková, Simona Kubiasová, Veronika Nováková a Katka Bittnerová.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny