Vizualizace – ilustrace v hodině anglického jazyka

Netradiční hodinu angličtiny měli minulý týden žáci 9. B. Místo typické hodiny totiž kreslili. Potřebovali pouze pastelky a čtvrtku. Byl to takový obrázkový diktát. Paní učitelka popisovala do detailů obrázek, který žáci neviděli, pouze kreslili. A tak někdo mluvené slovo zachytil pastelkou hned od začátku, někdo jen občas. Ono to vlastně celé bylo pouze jen o angličtině a znalostech každého jedince. Až v závěru pak všichni porovnávali svůj výtvor s originálem. O dvě nejlepší ilustrace se chceme podělit. Posuďte sami, jak se povedly.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny