Volba povolání Aldis

  • Úvod
  • Volba povolání Aldis

Veletrh středních škol a Živá knihovna povolání

Jaké jsou podmínky přijetí na jednotlivé školy, tištěné materiály i to, čím se mohou jejich studenti pochlubit, to byl zhruba obsah Veletrhu středních škol, kterého se v I. patře paláce Aldis zúčastnili naši žáci devátého ročníku.

O patro níž jsme se zapojili do projektu Svazu průmyslu a obchodu, jehož cílem bylo hravou a zajímavou formou představit profese, ve kterých šikovní absolventi středních škol mohou najít později zaručeně uplatnění.

Jedná se především o technické obory – zastoupeny byly tyto: klavírník, seřizovač, elektrikář, stavební technik, výrobci umělého kamene a praktická všeobecná sestra. Některé činnosti si mohly děti vyzkoušet, nebo se zapojit do soutěží při kterých získávaly drobné propagační předměty.

Deváťáci si odnášeli mimo jiné i důležitou radu pro život: „Vyber si školu, která tě bude bavit, budeš na ni stačit a po které najdeš uplatnění na trhu práce!“

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny