Výlet 7. B – Malá Skála

Posledního květnového dne jsme se nemohli dočkat. Vlaková výluka ze Staré Paky do Košťálova nás sice trochu zbrzdila, ale poté, co jsme si „zadriftovali“ náhradní autobusovou dopravou v serpentýnách malebného Českého ráje, už byl náš splněný sen na dosah… Všechny aktivity hezky pohromadě, příjemní lidé, dobré jídlo…

Na začátek jsme si dali rozcvičku – plážový volejbal a přehazovanou. Ubytovali nás v pravé vodácké ubytovně, která zejména v noci působila trochu strašidelně. Po občerstvení jsme na dvoumístných kánoích spluli úsek Jizery do Dolánek k Dlaskovu statku. Zde následovala pauza na něco dobrého do žaludku a něco suchého na sebe a už jsme se drali k novým sportovním koloběžkám, které nám zpestřily zpáteční cestu na základnu.

Večer jsme rozdělali oheň jako správní táborníci, slupli něco nezdravého opečeného na ohni, dokonce se i zpívalo za doprovodu několika hudebních nástrojů. Ani večer se ještě nikomu nechtělo spát, a tak jsme se vydali prozkoumat okolí hezkou noční procházkou.

Ráno nás čekalo lanové centrum a odpoledne jsme na druhý pokus vyběhli na vyhlídku nad řekou a na Pantheon. Celá třída „přežila ve zdraví“ a už teď se těšíme na nějaké příští společné zážitky… Při našich dobrodružstvích nás doprovázely paní učitelky Slavíčková a Stradiotová.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny