Výlet do Prahy

Ve čtvrtek 18.10. třídy 4. A a 4. B spolu se svými třídními učitelkami Štěpovou a Kuliačkovou absolvovaly tradiční vlastivědnou exkurzi v rámci učiva o České republice a jejím hlavním městě. Zážitkem pro některé byla již jízda vlakem a především metrem. Prošli jsme si staré uličky Prahy, Václavské náměstí, Staroměstské, počkali jsme si na polední výměnu stráží, nádherná byla prohlídka Karlova mostu v neuvěřitelně povedeném počasí, pohled na ohromný chrám Sv.Víta i jeho nádherný vnitřek, na orloj, Národní divadlo, Petřínskou rozhlednu.. K radosti nám chybělo už jen nezbytné posezení v příjemném prostředí „mekáče“, bez něhož bychom si exkurzi dostatečně neužili.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny