Výlet za zvířaty do ZOO

Čas adventní rychle běží, je nevlídno , občas i sněží…… Nic z toho nezabránilo žákům z 1. A a 5. A naší školy, aby se v úterý 11. 12. 2018 vydali za zvířátky do ZOO ve Dvoře Králové. A proč právě období adventu si vybrali? Chtěli pomoci s vánoční  výzdobou. Vánoční stromečky v africkém stylu budou o Vánocích zdobit mnohá zákoutí zahrady a na některých budou ozdoby i od našich dětí.

Za odměnu byla pro děti připravená volná prohlídka celé zoo. Ta se líbila všem, protože platí, že máme rádi zvířata, protože jsou nejen chlupatá, ale hlavně zábavná a my se s nimi rádi setkáváme.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny