Výprava za nutriemi

Na prvoučné vycházce za poznáváním prvních projevů jara, zaujaly naše druháky nutrie v kuklenském náhonu. Děti zatoužily dozvědět se o těchto zvířatech víc a tak jsme uspořádali výzkumnou výpravu za informacemi do přírody, kde jsme bedlivě, dokonce i dalekohledem, nutrie pozorovali. Vypravili jsme se k lidem, kteří bydlí v domech se zahrádkami u náhonu, protože nás zajímalo, jak se spolu nutrie a lidé snášejí. Zaběhli jsme do knihovny pro knížky a hledali další poznatky a obrázky. A v učebně PC jsme na internetu našli další zajímavosti. Výzkumníci si poctivě zaznamenávali svoje postřehy a vzájemně se s nimi podělili. Ze všech těch poznatků „nezůstala na nutriích nit suchá 🙂 „

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny