Výtvarná soutěž ART – FLORAL – DESIGN – 1. místo

Již několik let SŠ vizuální tvorby v Hradci Králové vyhlašuje v dubnu výtvarnou soutěž pro žáky 2. stupně základních škol. Minulý školní rok jsme vyhráli 2. místo v kategorii 3D na téma „Svět v pohybu“ v konkurenci 145 žáků.

Letošnímu ročníku patřilo aktuální téma „Virtuální svět“a konkurence se vyšplhala na 218 žáků a kromě základních škol z Královéhradeckého kraje, se soutěže zúčastnily i dvě  z kraje Libereckého. V kategorii kreseb jsme obdrželi diplomy za účast v soutěži, ale kategorii 3D vyhrála a 1. místo obsadila Viktoria  Zeleňanská ze 6. B. Gratulujeme!!!

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny