Záchranná stanice Jaro – Jaroměř (6. A a 6. B)

  • Úvod
  • Záchranná stanice Jaro – Jaroměř (6. A a 6. B)

Ve středu 24. 4. se společně třídy 6. A a 6. B vypravily do záchranné stanice Jaro – Jaroměř.
Sešli jsme se společně ráno v 7:45 v budově hlavního nádraží. Do Jaroměře jsme se dojeli vlakem, pak jsme společně došli až nakonec Jaroměře, kde záchranná stanice sídlí. Třídy se rozdělily do dvou skupin. První skupina si šla poslechnout přednášku o pomoci přírodě. Druhá skupina si mezitím prohlédla zachráněná zvířata a potom jsme se vystřídali. Po cestě nás pronásledovala krvelačná krkavčice KUBINDA, dále jsme viděli: Puštíka obecného, čápy, Kulíška nejmenšího, Lišku obecnou, Divoké prase a spousta dalších zvířat. Potom jsme se všichni společně vlakem vrátili k budově hlavního nádraží, kde byl rozchod.
Všichni jsme si to spolu moc užili. ☺☻

Napsaly: Veronika Dušková, Viktorie Bábovková, Adéla Košťálová

6. A

 

6. B

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny