ZLATÝ PUTOVNÍ POHÁR JE V KUKLENÁCH

Za podpory Statutárního města Hradec Králové proběhl dne 20.března druhý ročník „Jarního turnaje ve vybíjené 2013“, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy. Ve složení hráčů Adély Hrudkové, Alice Špačkové, Terezy Telecké, Adama Černého, Tomáše Zemana, Jiřího Podroužka, Dominika Luňáka ze 3.třídy a Anny Blažkové, Anety Synkové, Nikoly Kůželové, Jakuba Rutsche a Václava Mihoka z druhých tříd se podařilo v konkurenci 14 hradeckých škol tento turnaj vyhrát a přivézt do Kuklen zlatý putovní pohár, zlaté medaile a pro doplnění vybité energie ještě „sportovní dort“ a čokolády. Velikou podporu a skvělou atmosféru nám při lítých utkáních dodávala rodičovská veřejnost, za kterou moc děkujeme a vážíme si ji.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny