Zlatý zpěváček

Zlatý zpěváček je soutěž v sólovém zpěvu pro děti ve věku od čtyř do osmi let, kterou pořádá pravidelně Český chlapecký sbor ve spolupráci se ZŠ Kukleny.

Letos nás v kategorii základních škol reprezentovaly žákyně Nikola Janošičová z 1.A a Kristina Kodymová ze 2.A. V jejich podání zazněly s kytarovým doprovodem paní učitelky Slavíčkové postupně písně To je zlaté posvícení, Zima, Kalamajka a Cvrček.

Soutěž má tradičně velmi vysokou uměleckou úroveň, takže dosáhnout na první místa je v tak vyrovnané konkurenci velkého počtu zpěváků hodně těžké. Proto máme radost, že se dívky umístily na předních pozicích výsledkové listiny a to celkem blízko pod pomyslnými stupni vítězů.

Snahu malých zpěvaček ocenil osobní pochvalou pan ředitel a i my jim ještě jednou děkujeme za vzornou reprezentaci kuklenské školy v oblasti sólového zpěvu.

Věříme, že svůj talent budou dál rozvíjet (třeba v našem školním pěveckém sboru, který vede každé pondělí od 14 hodin paní učitelka Šilhábelová), že je bude zpívání pořád bavit a že se i v budoucnu o umístění v podobných hudebních soutěžích poperou…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny