0.ročník Stardance Kukleny 2010

  • Úvod
  • 0.ročník Stardance Kukleny 2010

Letos jsme se rozhodli zpestřit si konec školního roku nějakou novinkou. A protože jsme si na všemožných koncertech a soutěžích už ověřili, jak šikovnými dětmi se naše škola může chlubit, uspořádali jsme pro ně tentokrát taneční soutěž. S nápadem přišla děvčata ze 7.A Jitka Soudilová a Lucka Petrová, které obě chodí do tanečního kroužku a projevily přání své dovednosti uplatnit před publikem. A tak se 23.června po dvou měsících příprav, kombinování všemožných tanečních skupin a hlavně zuřivém nacvičování všech soutěžících uskutečnil 0.ročník Stardance Kukleny 2010.

Svou premiéru s mikrofonem před nabitým hledištěm bezchybně zvládli mladí moderátoři Petr Kult a Filip Mairinger ze 6.A a Anežka Kubiasová a Kája Uhlířová ze 6.B. V naší přísné, ale spravedlivé porotě zasedli p.uč. Fajfr, p.uč. Herink, pí.uč. Šilhábelová, pí.uč. Slavíčková a žák 9.A Robin Klein alias Michael Jackson, který zároveň zahájil celou soutěž taneční exhibicí, jíž se rozloučil s naší školou. Účast soutěžících byla hojná, napočítali jsme 16 vystoupení tanečních skupin i odvážných jednotlivců. Jedním z největších překvapení se stalo vystoupení dětí z 1.B, které si samostatně připravily dvě skvělá čísla a šokovaly publikum i porotu výborným tanečním i hereckým představením. Prvňáčci, jen tak dál! Další soutěžící se rekrutovali především z 6.B, dále ze 7.A a obou 8.tříd. A ani ti nezklamali! Vítězkami se staly a o první místo se podělily baletka Anetka Hrobařová ze 6.B s Čardášem a Lentilka Týna Dvořáčková ze 6.B s tanečním aerobikem. Na druhé příčce se umístila taneční skupina Bad girls neboli Sára Severová a Nikol Kovářová ze 6.A společně s Nikčou Pitthardovou ze 3.B, které měly s sebou nejen propagační materiály, ale také svou trenérku a autorku choreografie Lucku Pitthardovou. A třetí místo obsadily naše osmačky Káťa Dušková, Aneta Krajáková, Anička Kocmanová, Natálie Hamáková a Eliška Procházková alias Aknea pod vedením Ester Dzurkové, které předvedly téměř profesionální vystoupení na remix Ptačího tance a skladby od Eminena.

0.ročník Stardance Kukleny se mimořádně vydařil, a tak doufáme, že se stane předskokanem pro další ročníky, jejichž publikum by mohla tvořit i veřejnost. Velmi děkujeme panu řediteli za to, že nám umožnil taneční soutěž uskutečnit. A ocenění samozřejmě patří všem našim soutěžícím, kteří si dokázali sami připravit skvělá taneční čísla, s obrovským elánem je nacvičili a beze studu a s nadšením vystoupili před svými spolužáky.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny