Bezpečně na kole

Ve druhém pololetí v pátých třídách probíhalo projektové vyučování k dopravní výchově na téma Bezpečně na kole. Žáci si osvojovali dopravní předpisy pro cyklisty, poznávali dopravní značky, získávali dovednosti v poskytování první pomoci.

Vyvrcholením projektu byly zkoušky ze zdravovědy, teoretických znalostí a jízdy na kole po dopravním hřišti na Všesportovním stadionu v Malšovicích. Zástupci Městské policie města Hradce Králové zhodnotili výkony žáků a za úspěšné vykonání zkoušek jim předali „první řidičský průkaz“ – Průkaz cyklisty. Všichni měli samozřejmě velkou radost.

Čtyři žáci třídy 5. B ( Lenka Pechánková, Denisa Kopecká, Daniel Kaplan a Dominik Štěpán) reprezentovali naši školu v okresním kole soutěže mladých cyklistů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny