Co dělají deváťáci na podzim

V hodinách povinných i volitelných předmětů a také ve speciálních kroužcích se připravují na středoškolský způsob studia. Na některé problémy si vystačí sami, jiné řeší ve dvojicích či ve skupinách. Svou manuelní zručnost zjišťují například v předmětu pracovní činnosti, který společně s volbou povolání mají celý rok. Nedávno se zúčastnili besedy s paní Malečkovou na Úřadu práce, v nejbližší době je čeká veletrh středních škol v Aldisu. Většina žáků je již rozhodnuta, kam podá své přihlášky, a ti ostatní využívají všech možností poznat různá pracovní prostředí při exkurzích. Nebude to dlouho trvat a ze žáků budou absolventi…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny