Exkurze do Prahy

V úterý 16. 3. 2010 vyrazili žáci 7. tříd na exkurzi do Prahy. Jejich cílem byl tentokrát památný Vyšehrad. Většina z nás toto místo navštívila poprvé, a tak jsme se se zájmem ponořili do dějin našeho národa a zaposlouchali se do úryvků Starých pověstí českých.

Odpoledne jsme se pak vydali na Kavčí hory do České televize s očekáváním, že uvidíme nějakou tu známou osobnost. A měli jsme štěstí. Některé z nás si odnesly dokonce i autogram.

Zúčastnili jsme se natáčení Kouzelné školky, velkým zážitkem pro nás bylo i vyzkoušení si některých kostýmů. S netrpělivostí jsme očekávali zmizení našich dětí po zapnutí Rumburakova kouzelného pláště. Ale marně, všechny děti nám zůstaly. Snad někdy příště.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny