Kopaná o putovní pohár

V pátek 4. června 2010 se ve sportovní hale ZŠ Kukleny konal školní turnaj v kopané žáků 1. až 3. ročníku.

Turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev, která mezi sebou odehrála jedenáct zápasů. Všechny zápasy byly bedlivě sledovány ostatními žáky jednotlivých tříd, nechybělo ani hlasité povzbuzování. Zápasy korektně řídili starší spolužáci, což pro ně nebylo vždy nejlehčí.

Turnaj se stal již tradicí. Družstva dostávají za své sportovní snažení pěkné ceny. Vítězné družstvo vedle ostatních cen získává na dobu jednoho roku, do dalšího turnaje, putovní pohár a možnost reprezentovat naši školu na dalších turnajích v kopané ( „Úprk CUP“, Mc Donald´s CUP).

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny