Praskačský zpěváček 2010

27. dubna se konal již devátý ročník soutěže v sólovém zpěvu Praskačský zpěváček. Děti si připravily jednu lidovou a jednu umělou píseň s doprovodem hudebního nástroje . Naši školu tentokrát vzorně reprezentovali: Lenka Pechánková z 5. B, Jakub Slavík ze 4. B a Denisa Daňková ze 2. A. V každé kategorii soutěžilo zhruba dvacet až pětadvacet žáků z různých škol Hradce Králové a okolních vesnic. Naší nejmenší soutěžící se podařilo vyhrát kategorii prvních a druhých tříd. Rovněž Lenka s Jakubem předvedli velmi pěkný výkon, který je zařadil do první poloviny startovního pole. Denise Daňkové blahopřejeme!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny