Projektový den 2. tříd – PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

  • Úvod
  • Projektový den 2. tříd – PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

Dne 22. 10. 2009 se druhé třídy proměnily v pohádkový les. V něm během dne vyrostla Perníková chaloupka. Dalo dost práce spočítat slabiky a podle toho vybarvit perníky. Vymyslet věty se slovy z pohádky – to pro nás byla hračka. Potom správně vypočítat příklady a umístit perníčky na chaloupku. Snaha byla odměněna výbornými perníky, ale i drobnými cenami.

Nakonec jsme se naučili i písničku o Perníkové chaloupce. Naši práci jsme vystavili na nástěnce v přízemí budovy 1. stupně.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny