Škola v přírodě – Jedlová

Škola v přírodě Jedlová – Deštné v Orlických horách

V týdnu od 15. 5. do 21. 5. se uskutečnila pro žáky druhých tříd a žáky 4. A škola v přírodě. I přes nepřízeň počasí se nám podařilo uskutečnit řadu soutěží v přírodě a pokud nám počasí nepřálo, využili jsme čas k soutěžím v chalupě.

Jeden den jsme sehráli přátelské utkání ve vybíjené s žáky 3. – 5. ročníku ZŠ Deštné. Chlapci ze čtvrté třídy hráli s žáky páté třídy velmi vyrovnaný zápas a prohráli těsně 6 : 5. Druháci vytvořili dvě družstva a proti dívkám z 3. – 5. ročníku první družstvo vyhrálo a druhé družstvo prohrálo.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny