Závod triatlonových nadějí 2010

  • Úvod
  • Závod triatlonových nadějí 2010

Dne 18.6. v pátek se jako každoročně konal závod triatlonových nadějí na Stříbrném rybníku, přesně na druhé straně města od naší školy. Tentokrát nás jelo opravdu málo, jen ti nejotrleší ze všech…, ale pravdou je, že se přidali i dva páťáci, což je velmi slibné do dalších ročníků. Počasí si dělalo co chtělo a tak jsme cestou tam ( a samozřejmě i zpět )opravdu hodně zmokli, pršet začalo i přestalo přesně s naším startem od školy a příjezdem do areálu. Pak vysvitlo sluníčko a to se to panečku závodilo. Přestože se nikdo z našich borců neumístil na ,, bedně “ myslím si, že vyhrál každý , kdo závod dokončil. A proto všem děkuji za účast a blahopřeji ke zdárnému dokončení závodu!!!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny