Archeopark Všestary 6. A

  • Úvod
  • Archeopark Všestary 6. A

Také my jsme si báječně užili jeden z nejteplejších dnů letošního podzimu. Archeologie nám přišla v podání našeho průvodce jako tajuplná věda, při níž vpravdě detektivním způsobem odborníci přicházejí na to, jak to bylo s našimi pradávnými předky.

Chtěli jsme vědět, kde bydleli, co už uměli vyrobit, co dokázali vypěstovat, čemu věřili i čeho se báli.  Spoustu činností jsme si mohli sami vyzkoušet. Asi největší legraci jsme zažili při hodu oštěpem. Také jsme typovali, kdo z nás by tehdy dokázal přežít a kdo pro jistotu radši zůstane v přítomnosti.

Celý program byl velmi zábavný a nám ani nepřišlo, že se vlastně učíme.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny