Den Země na II.stupni

22. dubna slavila naše Země opět svůj svátek. Den Země jsme si s ní připomněli u my všichni – od 1. až po 9. třídy. Na prvním stupni jsme zkoumali při vycházkách „Jak známe přírodu“, „Co do přírody nepatří“, věnovali jsme se projektu „Voda“, tvořili výtvarné práce do soutěže „Planeta Země“ nebo vysazovali dřeviny na pozemku školy. Žáci druhého stupně navštívili Záchrannou stanici pro volně žijící živočichy v Jaroměři, plnili různé úkoly v přírodě a blíže poznávali krásy a taje přírody při různých aktivitách a hrách. Někteří využili nabídky střediska SEVER a zúčastnili se oslav Dne Země na Kavčím plácku a v Žižkových sadech. Tam pro nás byla na mnoha stanovištích připravena řada úkolů, poznávacích kvízů a soutěží. Naštěstí nám k tomu bylo dopřáno krásné počasí, tak jsme si tento den pěkně užili.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny