Dívčí válka na veterinární škole

Po smrti kněžny Libuše zavládl všeobecný chaos a ve vztazích mužů a žen se leccos změnilo. Chystali na sebe vzájemně léčky a zbrojili. Naštěstí se dnes na tuhle kapitolu dávné historie můžeme dívat s humorem a nadhledem.

V divadelním představení podle předlohy Františka Ringo Čecha nakonec zvítězila odvěká touha po lásce a sblížení a žádná válka se tak konat nemusela.

Jsme rádi, že jsme mohli být u toho. Středoškoláci nacvičili toto představení v dramatickém kroužku. Byla to legrace, příběh nás bavil, a tak jsme mladým hercům dali i nějaké dobroty a vyfotili se s nimi.

Následovala prohlídka veterinární střední školy, s jednou z „hereček“. Dozvěděli jsme se o předmětech v jednotlivých ročnících a prohlédli si areál i zvířecí obyvatele. A kdo ví, třeba za pár let se někdo ze ZŠ Kukleny stane studentem této střední školy.

Děkujeme za super zážitek. Na jaře se těšíme na další inscenaci.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny