Exkurze 5. A na hvězdárně a dopravní hřiště v Třebši

  • Úvod
  • Exkurze 5. A na hvězdárně a dopravní hřiště v Třebši

Říjen 5. A zahájila exkurzí na hradecké hvězdárně, kde se velmi poutavě seznámila s vesmírnými tělesy, vzniku Země, dalekohledem a dalšími zajímavostmi v rámci učiva přírodovědy o vesmíru. Cestou zpět se pokochala pohledem na Hradec, tentokrát ze zeměpisného učiva vlastivědy. O týden později spojila oba předměty dopravní výchovou na cvičném hřišti v Třebši. Po neúspěchu vloni už se jízda na kole vydařila bez připomínek přítomných policistů. I když nebylo nejtepleji, hřála nás jejich pochvala.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny