Konkurz na moderátory

  • Úvod
  • Konkurz na moderátory

Baví vás být středem pozornosti a užíváte si, když vám někdo zatleská? Máte tajné přání, pro které jste ochotní se ve zkušeném týmu učit nové věci? Jste žáky osmé nebo deváté třídy?  Máte svou pubertu v podstatě pod kontrolou? Nejste líní? Chcete se zlepšovat a pracovat na sobě? Byli jste ve středu na našem konkurzu?

Jestli ano, pak už víte, jak jste uspěli, jak jste na tom s odvahou, pamětí, improvizačními schopnostmi i se smyslem pro humor. A jestli jste nepřišli, může vám tato reportáž dodat odvahu třeba na příště.

O příležitost uvádět zimní koncert školy si zasoutěžily tři dvojice dívek. Kateřina Prokopová a Tereza Jurásková, Kristýna Vágnerová a Veronika Mládková, Veronika Kloučková a Veronika Voženílková. Šlo o to, přesvědčit porotu, že právě ta vaše dvojice je nejlepší.

Velkou pochvalu zaslouží všechny slečny především za čtvrtý soutěžní úkol – improvizované vtipné vyprávění složené z vybraných názvů písní. Přesto, že zadání bylo stejné, příběhy byly naprosto originální.

Některé uchazečky si ještě letos svůj sen nesplní, ale mají za sebou důležitou zkušenost a také se dozvěděly, co mohou ještě zlepšit a na čem zapracovat. A kdo ví, když se budou snažit, třeba v některém z příštích konkurzů vyhrají zase ony.

Tentokrát se vítězem stala dvojice s číslem 2:

Veronika Kloučková z 9. A a Veronika Voženílková z 8. A.

Porota blahopřeje a už se všichni těšíme, až je uvidíme v akci 1. prosince. Dvojice, která skončila jako druhá (č. 1), bude připravena převzít zodpovědnost v případě, že by některá z vítězek například onemocněla.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny