Kukleňáček s Yamahou

Od listopadu se v Kukleňáčku scházeli každý měsíc budoucí prvňáčkové, aby poznali, co je čeká, až se z nich stanou školáci. Na závěrečné schůzce je čekalo překvapení. Dětem přišli předvést hudební nástroje, zahrát písničky a dát hudební hádanky žáci, kteří navštěvují Hudební školu Yamaha v Hradci Králové. Někteří z nich jsou současně žáky naší školy. Naši budoucí prvňáčkové nás potěšili, jak umí naslouchat a poznávat písničky. A protože se také naučili správně šimrat hada na bříšku, nemusí se bát, že by neuměli v první třídě správně držet pero.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny