Podzim v prvních třídách

  • Úvod
  • Podzim v prvních třídách

Pátek před podzimními prázdninami byl v 1. třídách věnován projektu PODZIM. Celý den jsme pracovali se všemi poznatky, které jsme během dvou měsíců školy načerpali a využili jsme je ve všech čtyřech vyučovacích hodinách. Nejprve jsme si zazpívali písničky o podzimu, pak sbírali listy se slovy a skládali jednoduché věty. Do košů s čísly jsme sklidili úrodu jablek a hrušek. V posledních dvou hodinách jsme vyráběli koláž z otisků listí a jablek a celé rodinky ježků. Všechny naše práce si můžete prohlédnout na nástěnkách na chodbě budovy 1. tříd.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny