Případy detektiva Packala

Dne 6.10.2008 jsme se zúčastnili soutěže „Případy detektiva Packala“. Naše čtyřčlenné družstvo tvořili Jan Entner, Josef Slavíček, Aneta Bastlová, Petr Čapek a jako doprovod s námi byl pan učitel Špliňo. Celá soutěž se konala v Ratibořicích v Babiččině údolí.
Po příjezdu na určené místo na nás čekalo šest zajímavých soutěží a úkolů. Protože jsme byli v Babiččině údolí, všechny úkoly byly spojeny právě s tímto literárním místem, jako např. poznat a vysvětlit, co je to motovidlo, zodpovědět otázky týkající se Boženy Němcové, zpovídat pracovníky mlýna a zámku a poznat, zda mluví pravdu či ne. A jak už to u soutěží bývá, došlo i na měření sil. Také by stálo za to zmínit se o roztomilé převlečené babičce, která nás všechny moc pobavila.
Díky této soutěži jsme se dostali do proudu natáčení a do míst, která bychom nemuseli nikdy vidět. Pro všechny z nás to byl velký zážitek, na který nikdy nezapomeneme.
A. Bastlová, P. Čapek 9.C

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny