Projekt zima – masopust

V úterý 24. 2. se byli prvňáci podívat na masopustních trzích a ve středu pokračovali ve škole na projektu Zima. Nejprve skládali tajemný obrázek, zavzpomínali na písničky, které se o zimě naučili. Potom si zopakovali co vše se jim vybaví, když se řekne ZIMA. Vybírali z vět o ročních obdobích ty o zimě a nakonec vyluštili záhadnou zprávu. Poslední dvě hodiny byly věnovány právě ukončenému masopustu – pochutnali jsme si na koblihách, vyrobili jsme si masopustní karnevalové masky a pak už následoval průvod maškar. Na závěr byly odměněny vítězné skupiny a dvojice a už jsme utíkali na oběd do školní jídelny.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny