Rozloučení druháčků, aneb 3 v 1

  • Úvod
  • Rozloučení druháčků, aneb 3 v 1

3 v 1, tak by se dalo nazvat rozloučení druháčků se školním rokem. Naplánovali si projížďku parníčkem po Labi, návštěvu muzea a cukrárny, čili tři akce v jednom dni. Vše bylo vymyšleno, objednáno a velké těšení. Jenže nikdy není nic úplně dokonalé. Předpovědi meteorologů a počasí samotné se ráno rozhodly, že nám radost pokazí. Mračilo se, foukalo a chystalo se spustit déšť….Druháky to však neodradilo, obloha se sice škaredila, ale vodu nespustila, parníček radostně houkal a hodinu s námi brázdil hladinu, v muzeu bychom vydrželi dvojnásob déle, kolik zajímavostí nás tam čekalo, ale prostě tu cukrárnu jsme nemohli nestihnout. Akce 3 v 1 dopadla skvěle.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny