Školáci znovu ve školkách

Paní učitelky Šilhábelová a Slavíčková s vybranými dětmi z pěveckého sboru a z hudebních kroužků letos opět připravily tradiční vánoční koncert pro obě naše mateřinky plný koled, písní z pohádek a z filmů pro děti.

Malé děti už nás vyhlížely a měly velkou radost, že se opět po roce vidíme. Hrálo se nejen na hudební nástroje, ale malí ukázali těm starším své oblíbené hračky a od těch pak nešlo odejít. Malé dárečky potěšily na obou stranách, ale nejkrásnější bylo společně prožité dopoledne.

Předškoláci se ptali, jaké to je u nás ve škole a ti větší zase vzpomínali na své zážitky ze školky. Máme radost, jak se vzájemně doplňujeme a s kolegyněmi z obou školek už plánujeme další podobné zážitky pro naše děti i jejich rodiče.

MŠ Markova – 17. 12. 2019

MŠ Plačice – 18. 12. 2019

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny