Turnaj ve vybíjené

Dne 12. května 2009 se již tradičně uskutečnil regionální turnaj ve vybíjené. Turnaj proběhl ve dvou kategoriích 1. – 3. ročník a 4. -5. ročník. Zúčastnilo se ho celkem 13 družstev, cca 130 žáků ze ZŠ Kratonohy, ZŠ Praskačka, ZŠ Stěžery a ZŠ Kukleny. Celé setkání proběhlo v přátelské atmosféře, kdy za povzbuzování spolužáků byla vybojována cenná vítězství.

Dopoledne bylo zakončeno odměněním sportovních výkonů se slibem dalších setkání v příštích letech.

Na uspořádání turnaje ve vybíjené poskytlo finanční příspěvek Statutární město Hradec Králové.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny