Výlet 8.A do Českého ráje

  • Úvod
  • Výlet 8.A do Českého ráje

Tělocvik, přírodopis, dějepis a zeměpis v praxi – i tak by se dal nazvat školní výlet 8. A do malebné krajiny Malé Skály v Českém ráji. Začalo to týmovými hrami, pak přišlo lanové centrum. Pěkně postupně a pod odborným vedením se děti seznamovaly s jednotlivými atrakcemi. Nejodvážnější se svezli na „lanovce“ a skočili si i „Tarzanův skok“. Po obědě následoval vodácký úsek asi devět kilometrů na kánoích včetně jednoho záludného jezu. Naložit lodě a vlakem zpět na Malou Skálu ubytovat se do „Baráčku“. Škoda, že kvůli dešti nevyšel táborák, ale bylo potřeba se usušit a nabrat síly na druhý den, kdy nás čekala pěší turistika přírodou po okolních památkách a dobytí hradu Frýdštejn. Místy v proměnlivém počasí dost náročný program zvládli všichni na jedničku! Zvláštní pochvalu za mimořádně ochotnou pomoc spolužákům si zaslouží Simona, Lenka, Alena, Míša a Tereza Š. Dívky vědí, o jaký druh hrdinství se jednalo!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny