Výtvarná výchova dálkově v 6.A

Tak znělo zadání jednoho z úkolů:

„Abyste rozvíjeli svou fantazii, chci po vás tentokrát postavit PYRAMIDU.

Při tom musíte dodržet pár pravidel: Musí být nejméně 30 cm vysoká (vedle ní vyfotíte pravítko). Musí se skládat aspoň z deseti částí. Nemusí být napevno slepená, ale musí vydržet pohromadě, aniž byste ji nějak podpírali. Můžete stavět doma (ze stavebnice), venku (z přírodních materiálů) nebo klidně i z potravin (jestli vám rodiče dovolí). Používejte různý spojovací materiál. Snažte si to užít a být originální. Fotky pak nahrajte sem. Pomozte i těm, co s nahráváním příloh ještě zápolí.“

Na fotografiích už vidíte, jak to všichni zvládli. Zvláštní ocenění si zaslouží Anička Kvasničáková.

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny