Volejbal, gymnastika

• Volejbal, gymnastika

Činnost volejbalového a gymnastického kroužku vstoupila do II. pololetí školního roku. V únoru byly na programu turnaje a soutěže. V hale ZŠ Kukleny se konala celé úterní dopoledne Liga škol v barevném volejbale. Vzhledem k tomu, že se turnaj konal v domácím prostředí, umožnili jsme co největšímu počtu dětí, aby se zúčastnily a strávily den v pohybu. Turnaj byl organizačně poměrně náročný, a tak nám v jeho průběhu pomohli naši partneři – TJ Slavia a kuklenská samospráva. Perfektní práci odvedli i rozhodčí – Vojta Podroužek, Adéla Hrudková, Veronika Vohralíková, Tereza Tomášková, Žaneta Herbstová, Denisa Daňková, Kristýna Hájková, Nikola Kůželová, Vít Koudela a Eliška Baselová.

Hráli jsme se střídavými úspěchy, škoda, že o lepší umístění bylo připraveno naše „áčko“ modrého volejbalu, když se zranila kapitánka družstva Alice Špačková. Nejlepší výsledek zaznamenalo družstvo v oranžové barvě, které obsadilo 1. místo: Nikola Götzová, Barbora Křížová a Adam Kněžour. Všechna družstva obdržela diplomy a děti dostaly sladké ceny.

Rovněž kroužek sportovní gymnastiky soutěžil o sladkosti a diplomy, a to ve šplhu, akrobacii a přeskoku.

Nejlepšími ve šplhu byla děvčata: Thuong Trantin Nguyen, Simona Hrubešová, Natálie Martincová a Nikola Götzová.

Akrobatická sestava:

Nikola Götzová