Barevný volejbal zahájil svou činnost

Mladí volejbalisté trénují v letošním roce již od poloviny září. Pro velký zájem dětí byly otevřeny tři kroužky, které se scházejí vždy ve čtvrtek v hale a v malé tělocvičně školy. Pokud by někomu školní sportování nestačilo, může se zapojit nyní nebo později do tréninků volejbalového oddílu TJ Slavia, odkud vycházejí vrcholoví hráči. Děti se v kroužku zdokonalují nejen ve hře s míčem, ale zároveň rozvíjejí své pohybové dovednosti formou kondiční, gymnastické a atletické průpravy. Všichni hrají s barevnými míči, které dostali za loňské vítězství v lize hradeckých škol. V říjnu se žáci zúčastnili prvního celokrajského Festivalu barevného volejbalu, který se konal v hradecké hale TJ Slavia. Nejúspějnější byli ti nejmladší. První místo v B skupině žlutého volejbalu obsadili hráči Tomáš Kůžel, Ondřej Šolar a Adrian Hájek z 2.A a 2.B. Se soupeři z tělovýchovných jednot kraje bojovali se střídavými úspěchy hráči a hráčky 2. – 4.tříd. Byli jimi : Ondra Holík, David a Jirka Podroužkovi, Nikola Kůželová, Nela Hrudková, Agáta Hájková, Alice Špačková, Adéla Hrudková, Katka Kučerová a Tereza Šolarová. Turnaj se konal za účasti České televize a podpory Magistrátu města Hradce Králové.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny