Den otevřených dveří a prodejní výstava

Pátek 13. prosince rozhodně nebyl nešťastný, protože naše škola už od rána byla otevřena všem, kteří chtěli něco zajímavého vidět a slyšet. Rodičům i prarodičům, aby nahlédli pod pokličku vyučujícím, zavzpomínali, jaké to bylo, když oni chodili do školy. A hlavně aby se podívali na své ratolesti přímo ve výuce. I budoucím zájemcům o naši školu i dalším příznivcům. A aby se jim tam ještě více líbilo, žáčci spolu se svými učiteli připravili roztomilé a pěkné výrobky k prodeji. Již po první přestávce nebylo téměř co prodávat, jaký byl zájem.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny