Ekologický experiment 5.A

  • Úvod
  • Ekologický experiment 5.A

Už loni jsme ke Dni Země připravili ekologický experiment. Na školní zahradě jsme ve 4 skupinkách zakopali věci z přírodního i umělého materiálu a vypracovali tabulky s hypotézami, s kterými materiály si příroda poradí a s kterými ne. Místo jsme pečlivě označili a čekali rok. Velice jsme se těšili na výsledky a vykopání „pokladu“. Prvním velkým zklamáním bylo, že celé označené území, všechny cedulky, provazy, tyčky někdo zcizil. Nedalo nám to a podle loňské fotodokumentace jsme kopali a kopali. Bohužel jsme byli úspěšní jen na 50 procent. Radost skupin, které nalezly svoje věci, vystřídalo zklamání skupinek, které dopoledne hledaly marně. Ale i tak jsme mohli z nalezených věcí vyhodnotit, jak to s naší Zemí bude vypadat, pokud se člověk nebude chovat v souladu s přírodou.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny