Jarní koncert ke Dni matek

Tento čtvrtek se konal ve sportovní hale velký jarní koncert. Jeho datum vyšlo na 15. květen – Den rodin. Po svátku matek tak měly děti další příležitost poděkovat všem, kteří se o ně každodenně starají a podporují je.
Nejprve gratulovali předškoláci z Plačic. S paní učitelkou Kohoutovou zahráli na flétnu, přednesli báseň a zazpívali. Málem jsme byli svědky tragédie, neboť „draka bolel zub“. Naši prvňáčci si ale hravě poradili. Chválíme je za prvotřídní kostýmy i roztomilé taneční pohyby. Pak přišel čas na loučení dvou budoucích studentek Andrey Lipavské a Lenky Pechánkové. Spolužáky i publikum potěšily sólovým zpěvem písní Pri oltári a Vzpomínky zůstanou.
Jestli si ještě vybavíte letošní soutěž Stardance Kukleny, pak vám určitě utkvělo v paměti číslo nazvané Sestřičky. Dívenky své vystoupení pod vedením paní trenérky Blažkové ještě vylepšily a nejeden divák se možná zasnil při představě, jaké to bude, až slečny vyrostou…
Na minulost se s humorem podívala třída 5.A pod vedením paní učitelky Štěpové. Jejich scénka inspirovaná dobou swingu, spartakiád, chmelových brigád a povinné vojenské služby neměla chybu.
Dnešní dobu zase ztvárnila dvě taneční vystoupení: choreografie slečny Pitthardové pro kroužek School of dance a moderní tréninkové metody se švihadly v podání formace Jump rope team, jejímiž „rodiči“ jsou paní učitelka Hápová a pan učitel Rulc.
A pak už se muzicírovalo. Osm fléten a dva soubory kytar se představily s tím nejlepším, co mají momentálně v repertoáru.
Příjemně prožité odpoledne uzavřel tradičně školní pěvecký sbor se svými sólisty.
Nejvíce účinkujících z prvního stupně najednou se představilo v písni Díky za všechno, mámo má. Pořadem vás provázeli tentokrát již zkušení, pohotoví a vtipní moderátoři Veronika Svobodová a Jan Matějka.
Děkujeme všem, kteří nám s přípravou koncertu pomohli a tady je pár fotografií…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny