Škola v přírodě

První týden v červnu vyjely třídy 5.A a 5.B na školu v přírodě na hotel Šerlišský mlýn. Třídní paní učitelky tak chtěly atraktivnějším způsobem dětem zakončit působení na 1.stupni. Počasí zpočátku nepřálo (dětem to samozřejmě nevadilo!), ale nakonec se v půlce týdne umoudřilo a my jsme se vraceli v pořádku za slunečného počasí. Užili jsme si her, soutěží družstev i jednotlivců (celý týden jsme soutěžili o nejlepšího mlynáře a mlynářku), podnikli jsme výlet na Velkou Deštnou, stezku odvahy, diskotéku s programem a jídlo, které pro nás připravovali, nemělo chybu! Díky mnoha rodičům bylo i bohatě odměn. Děkujeme. Škoda jen, že to tak rychle uteklo….

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny