Školní výlet 7. tříd do Německa

Konečně se žáci 7. tříd dočkali svého opožděného výletu z důvodu červnových povodní. Pravda, ráno se nikomu nechtělo vstávat, ale vytoužený cíl stál za to. Po 9. hodině vstupujeme branou do světa dinosaurů. Fotíme se s nimi, snažíme se je pokořit. Pak ale vidíme před sebou dlouhou skluzavku a zvířata jdou stranou. V zápětí objevujeme lanové centrum, batohy letí pryč a všichni se snaží zdolat všechny překážky. Následuje krátká procházka do zadní části Saurierparku, kde všichni absolvují lanovou cestu dřevěným domečkem, neberoucí konce. Někdo ji zdolá i vícekrát. Zde všichni usoudíme, že se na chvíli rozejdeme a každý si ji projde svým tempem. Po občerstvení v místním bufetu se asi nejoblíbenější atrakcí stává kolotoč v podobě satelitu. Následuje hodinové řádění v bludišti z keřů vysokých asi 250 cm, prohlídka miniatur. Tyto všechny 3 parky nacházíme v Kleinwelce nedaleko Budyšína. Pak nás autobus zaveze do Saského Švýcarska do Bastee. Z výšky asi 300 metrů sledujeme poklidné Labe, tedy vlastně tady v Sasku- die Elbe. Špinaví, ale spokojení se ve večerních hodinách vracíme domů.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny