Tonda Obal na cestách

Dne 13. září do naší školy přijeli 2 lektoři z Prahy společnosti EKO-KOM.Žákům druhých, třetích, čtvrtých, šestých a sedmých tříd srozumitelnou formou vysvětlili, proč se třídí odpady, co je to recyklace a proč se některé odpady recyklují. Vhodně tak doplnili žákům přednášku tématy z oblasti ekologie. Žáci si sami vyzkoušeli třídění odpadů, zhlédli ukázky s přehledným znázorněním jednotlivých koloběhů odpadů a zároveň si prohlédli vzorky materiálů vyrobených recyklací. Pozorní posluchači za správná řešení otázek získali pěkné odměny.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny