Třeťáci na škole v přírodě

Žáci obou třetích tříd se zúčastnili školy v přírodě na chatě Anička ve Velké Úpě. Vyjelo celkem 19 dětí a od soboty 17. května do další soboty 24. května si užívaly horského vzduchu v Krkonoších. První 2 dny nám počasí moc nepřálo a užili jsme si i déšť, ale pak už se Krkonoše ukázaly v plné nádheře. V pondělí jsme se vypravili do Jánských lázní a lanovkou vyjeli na Černou horu. Tam nás sice přivítala mlha, ale i to k horám patří. Na Kolínské boudě jsme se zahřáli polévkou, podívali se na kozy a šupem dolů. Úterý jsme věnovali hrám a nabírání sil. Ve středu jsme vyjeli na naši nejvyšší horu Sněžku novou lanovkou. Na vrcholku nás to sice div neodfouklo, ale rozhled byl úžasný. Cestou česko-polského přátelství jsme došli až na Pomezní boudy, odkud nás odvezl autobus. Druhý den nás navštívili naši spolužáci, kteří na školu v přírodě nejeli. Společně jsme opekli buřty a zahráli si hry. Poslední den jsme si z oken vláčku prohlédli Pec a odpoledne jsme strávili u potoka cachtáním a stavěním hrází. V sobotu už nás čekala jen cesta domů. Přestože někteří byli z domova sami poprvé, ani se jim domů nechtělo.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny