Vánoční koncert

Máme za sebou společně strávené odpoledne plné vánočních vystoupení žáků naší školy. Na úvod nás mateřská škola Markova potěšila pásmem Vánoční čas a první třídy a popřály všem za zvuku zvonečků štěstí a zdraví. Na pořadu byla celkem tři taneční čísla: Nejprve se představil nový kroužek Rytmik s vánoční choreografií Christmas dance, kroužek School of dance moderním tancem vyjádřil svou zkušenost s revizorem v hromadné dopravě a sympatické roztleskávačky se změnily v křehké vánoční vločky. Velká skupina dětí ze 2. – 5. tříd si společně i s některými diváky zazpívala píseň Ryba rybě vyprávěla od Janka Ledeckého. Velký prostor tentokrát dostali naši mladí kytaristé a hráči na flétnu – kroužky hudební nástroje se prezentovaly koledami a melodiemi ze známých muzikálů. Závěr patřil tradičně pěveckému sboru, který tentokrát interpretoval vánoční písně z repertoáru Lucie Vondráčkové. Světýlka jako sníh poletovala setmělou halou a nálada byla opravdu sváteční. Velkou pochvalu zaslouží noví moderátoři Veronika Svobodová a Honza Matějka z 8. B, kteří napoprvé zvládli svou roli naprosto spolehlivě. Děkujeme všem účinkujícím, vyučujícím i ostatním, bez nichž bychom koncert nemohli uskutečnit.

Krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny