Víčka pro Nikyho

Nikýsek je z dvojčat. Jeho sestřička je úplně zdravá, ale on trpí Arnold-Chiariho malformací, DMO, celkovou svalovou hypotonií, autismem a výrazným motorickým i mentálním opožděním. Léčba je finančně velmi náročná, ale pomáhá. Jeho stav se postupně zlepšuje. Proto jsme se rozhodli, že se přidáme k dalším dobrovolníkům a pustíme se do sbírání plastových víček. Ta mohou být nejen od PET lahví, ale i od nápojových kartonů, šamponů, kávy ap. Firma, která je vykupuje, odesílá peníze rovnou na Nikýskův účet u nadace Ave Via. Nikýsek nás navštívil, když si jeho rodiče odváželi pytle a krabice s víčky. Nejzdatnější sběrači z 8.B a žáci 6.B, kteří celou sbírku organizují, se s ním setkali. Pokud chcete, můžete nám se sběrem víček pomáhat i vy. Ve sbírce budeme pokračovat i v dalším školním roce.

Fotogalerie:

 

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny