Vítězové ligy škol v barevném volejbalu 2014

Již druhým rokem se stali žáci naší školy vítězi ligy škol v barevném volejbalu. Poslední turnaj se hrál venku na kurtech ZŠ Plotiště. I když poněkud oslabení / třetí třídy byly na škole v přírodě/, vyhráli jsme celkově žlutý i oranžový volejbal a obdrželi jsme pohár za celkové vítězství ve čtyřech kolech. Téměř všechny děti pravidelně navštěvují 1 x týdně volejbalový kroužek, v průběhu školního roku se zúčastňují školních, meziškolních a ve volném čase i dalších turnajů. Kdo má zájem, může navštěvovat i tělovýchovnou jednotu. Odměnou v posledním kole byl vítězný pohár za celkové umístění, medaile a diplomy pro první tři družstva v každé kategorii a každý hráč obdržel tričko s volejbalovým obrázkem. Sezóna bude zakončena červnovým turnajem na hradecké Slavii.

Na stupně vítězů tentokráte dosáhli tito hráči :

Žlutí

1. místo : Tomáš Kůžel, Onřej Šolar a Adrian Hájek
2. místo : Nela Hrudková, Nikol Götzová a Aneta Kubiasová

Oranžoví

2. místo : Agáta Hájková, Alice Špačková a Jirka Podroužek

Třikrát nám unikla bronzová medaile – v oranžovém, červeném a modrém družstvu. Pochvalu zaslouží všichni, kteří po celý školní rok přistupovali zodpovědně k tréninkům i zápasům, zvláště Vojta Podroužek ze 6.B, který hrál i se slabšími hráči vždy s velkým nasazením.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny