Výsledky 2. kola v barevném volejbale – liga škol, 19.3. 2014

Žlutí (celkem 7 družstev)

1. místo : Kubiasová, Hrudková Nela, Götzová
2. místo : Podroužek D., Holík
3. místo : Šolar, Kůžel, Marek

Oranžoví (celkem 8 družstev)

1. místo : Podroužek J., Špačková
4. místo : Koudela, Zeman
5. místo : Kučerová, Šolarová, Peikerová Lucie / 1. místo sk. B – Finále 2/

Červení (celkem 5 družstev)

4. místo : Pitařová, Mílová
5. místo : Zyklová, Kubcová, Kadeřávková

Modří (celkem 5 družstev)

3. místo : Podroužek V., Špaček, Hrudková A., Peikerová Len.

Hodnocení: Turnaj můžeme hodnotit po stránce umístění pro školu jako úspěšný. Žlutí se mezi sebou poprali o první tři místa, v oranžovém Jirka s Alicí vybojovali 1. místo a 3. místo modrých ukazuje zlepšení oproti minulému turnaji v Kuklenách. Pochvalu zaslouží Adéla Hrudková, která si poprvé na turnaji vyzkoušela modrý volejbal a vedla si s přehledem. Rovněž děvčata v „červené“ kategorii se značně zlepšila a doufejme, že někdy cinkne pomyslný cenný kov.
Pro vysvětlení : Ti, kteří by mohli hrát ve věkově „nižší“ barvě, mají samozřejmě menší šance na umístění, ale je třeba přihlédnout k výkonnosti dětí a obsazení všech kategorií. Příští kolo se bude konat pravděpodobně 9. dubna na Slavii. Nominace bude včas oznámena.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny