Základy hry na kytaru nebo flétnu

  • Úvod
  • Základy hry na kytaru nebo flétnu

V letošním školním roce jsme otevřeli pět kroužků hry na kytaru nebo flétnu. Pro 1. a 2. ročník nabízíme flétnu a pro žáky od 3. do 9. ročníku kytaru nebo flétnu. Momentálně máme přihlášeno 38 dětí. Všichni už se pod vedením paní učitelky Slavíčkové pustili do práce. Začátečníci sbírají první zkušenosti, středně pokročilí hrají různé melodie a ti zkušenější zvládnou i akordický doprovod nebo hru v souboru. Ti, kteří projdou sítem přezkoušení, vás budou moci potěšit už na letošním vánočním koncertě, který škola pořádá 19. prosince.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny