Barevný volejbal

Zatímco první dvě kola volejbalové ligy nejmenších proběhla v tomto školním roce se střídavými úspěchy, tentokrát jsme na Slavii zabodovali. Koncem května za krásného počasí vyrazil společný autobus s kuklenskými dětmi na hradeckou Slavii, kde už na nás čekala venkovní hřiště nového sportovního areálu. Tomuto klání předcházel turnaj v Týništi nad Orlicí, kde si děti zkusily, jak vypadá hra venku. Tam i zpátky nás dovezly rodiče, a za to děkujeme paní Flégrové, p. Radové, p. Hradilovi a p. Hrudkovi. Tentokrát děti bojovaly bez diváků, ale úspěšně. Odměnou jim bylo nejen tričko, který obdržel každý účastník, ale i pěkná umístění v konkurenci dalších škol. Jsme rádi, že naše škola podporuje tradiční český sport, a že se děti během roku naučily zvládat míč i samy sebe.

Naše medailová umístění:

1. Modrý volejbal                    3. místo: Lenka a Lucie Peikerovi, Alice Špačková a Vendula Pitařová.
2. Červený volejbal                1. místo: Ondra Holík a David Podroužek
3. Oranžový volejbal             1. místo: Nicol Götzová, Bára Křížová, Kryštof Smugala.
4. Žlutý volejbal                      2. místo: Eliška Perná, Daniela Hrudková, Denisa Flégrová

3. místo: Adam Kněžour, Thuong a Adam Hazuka.

Se závěrem školního roku končí i volejbalový kroužek, děti se mohou přihlásit na letní sportovní tábor, který proběhne o prázdninách v termínu 22. – 26. srpna na Slavii. Cena pro kuklenské děti bude 1000,- Kč.

Informace a přihláška

Za zmínku stojí i postupová soutěž škol modrého volejbalu, kde hráčky ZŠ Lenka Peikerová, Alice Špačková, Adéla Hrudková a Tereza Šolarová postoupily do krajského kola v Dřevěnicích, kde suverénně zvítězily. Blahopřejeme!!!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny